drzewka-ikonka

Elementy wodne w ogrodzie.


Woda w ogrodzie

Woda ożywia ogród a jej szum relaksuje oraz przynosi ukojenie, stanowi interesujący element dekoracji, który kształtuje krajobraz i wraz z domem tworzy stylową całość. Ogrody wodne są prawdziwym dziełem natury, gdyż nawilżają powietrze oraz przynoszą orzeźwiającą świeżość w upalne letnie dni.


 

Podczas projektowania ogrodu warto przewidzieć miejsce na element wodny.

Jest wiele możliwości wykorzystania wody w ogrodzie jej wielkość i forma ograniczana jest jedynie przez rozmiary naszej działki. Na dużych terenach idealnym rozwiązaniem jest staw kąpielowy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możliwe jest utrzymanie w nim czystej wody bez użycia chloru. Do aranżacji mniejszych obszarów idealne są oczka wodne, strumienie oraz fontanny. W malutkich wnętrzach ogrodowych zmieszczą się ściany wodne, wodotryski w obiegach zamkniętych o nowoczesnych, prostych i geometrycznych kształtach lub wykorzystane stare elementy takie jak beczki czy konewki.

 

Oferujemy projektowanie i wszelkie usługi związane z budową elementów wodnych.

 

Gwarantujemy:

  • profesjonalny i najwyższej jakości sprzęt
  • czystą wode


zobacz-rowniez-ikonka

Zobacz również


facebook-ikonka

Facebook


Serdecznie zapraszamy na nasz oficjalny profil na Facebook. Znajdziecie tam różnego rodzaju informację i pomocne linki. Dowiecie się o najbliższych szkoleniach bądź targach kwiatowych.

facebook-ikonka

Galeria zdjęć


zdjecie-nagrody

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich projektów i zdjęć z naszych realizacji..