drzewka-ikonka

Stawy Kąpielowe w ogrodzie.


Stawy kąpielowe, naturalne baseny, ekologiczne baseny

Projektowanie i kompleksowa realizacja stawów kąpielowych

       Rozwój cywilizacji, nowe technologie i szybkie tempo życia nie są w stanie zmienić naszego przywiązania do przyrody.

Wiele osób poszukując kontaktu z naturą pragnie stworzyć w swoim najbliższym otoczeniu azyl - miejsce relaksu i wyciszenia, dlatego też stawy kąpielowe z roku na rok zyskując coraz większą popularność zarówno w Polsce jak i za granicą.
Oferta Stawy Kąpielowe, skierowana jest przede wszystkim do osób, które marzą o nietuzinkowym  zbiorniku wodnym w swoim ogrodzie, oraz poszukują niekonwencjonalnej alternatywy dla tradycyjnych basenów.

 

      

       Staw kąpielowy, często nazywany ekostawem lub stawem naturalnymstaje się coraz bardziej popularną formą wodną w ogrodach. Niepowtarzalne kształty, różnorodność wykończenia  i estetyka wykonania  daje im znaczną przewagę nad innymi typami zbiorników wodnych. Dzięki wykorzystaniu naturalnej zdolność roślin do filtrowania wody,

staw kąpielowym jest idealnym rozwiązaniem dla  alergików a koszty utrzymania są dużo mniejsze w porównaniu do basenów tradycyjnych.

Do niezaprzeczalnych zalet ekostawu należy również możliwość jego całorocznego wykorzystania. Latem dając przyjemne orzeźwienie w upalny dzień, natomiast zimą, oferując zamarzniętą taflę wody może pełnić funkcję niezwykle klimatycznego i urokliwego lodowiska w otoczeniu oszronionych roślin. Staw kąpielowy idealnie wkomponuje się w każde otoczenie jak i styl budynku,  będzie zachwycał zarówno w ogrodach nowoczesnych jak i tych utrzymanych w stylu naturalnym.
Przy projektowaniu jedyną rzeczą, która może nas ograniczyć jest nasza wyobraźnia. 


 

zdjecie przedstawia staw kąpielowy w ogrodzie prywatnym


Firma Lunatic Garden oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu wykonywania stawów kąpielowych, stawów ogrodowych, stawów naturalnych czy Ekobasenów, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagającego inwestora.


Świadczymy zarówno usługi w zakresie kompleksowego utrzymania zbiorników wodnych jak i fachowe doradztwo.


W celu zapoznania się z szerszą informacją na temat stawów kąpielowych zapraszamy tutaj: Staw kąpielowy

 


 

facebook-ikonka

Facebook


Serdecznie zapraszamy na nasz oficjalny profil na Facebook. Znajdziecie tam różnego rodzaju informację i pomocne linki. Dowiecie się o najbliższych szkoleniach bądź targach kwiatowych.

facebook-ikonka

Galeria zdjęć


zdjecie-nagrody

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich projektów i zdjęć z naszych realizacji..