drzewka-ikonka

Porady


14-01-2015

Wybór odpowiedniego architekta krajobrazu

Myśląc o swoim wymarzonym ogrodzie nieraz ciężko jest przelać te myśli na papier a co gorsza sporządzić dokładny plan, który byłby czytelny nie tylko dla nas. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie architekta krajobrazu.
Mylnym jest myślenie, że nikt w takim stopniu jak my nie jest w stanie wyobrazić sobie naszych oczekiwań wobec wymarzonej przestrzeni ogrodowej. Nikt poza projektantem zieleni. Współpraca z firmą projektująca ogrody przebiega wieloetapowo. Podczas wielu spotkań architekt poznaje preferencje klienta, jego oczekiwania, wymagania, a także niejednokrotnie marzenia. To pozwala na stworzenie przestrzeni idealnie dopasowanej do charakteru użytkowników, ich nakładów finansowych i czasu jakim dysponują. Architekt krajobrazu pomoże stworzyć nam piękną i funkcjonalną przestrzeń zarówno ogrodów rezydencjonalnych jak i niewielkich ogródków dla rodzin z dziećmi.

 

 

Doradzi w doborze odpowiednich materiałów i elementów a także odradzi i wytłumaczy jeśli jakieś pomysły mogą oszpecić nasz ogród lub wymagać dużych nakładów dodatkowej pracy. Firma zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem ogrodów chętnie dopasuje harmonogram prac do klienta, tak aby całe przedsięwzięcie nie okazało się zbyt dużym obciążeniem finansowym. Dlatego też o ogrodzie warto pomyśleć już na etapie budowy domu, lub kiedy mamy dom, zimą.
Najpierw wykonujemy projekt a następnie sukcesywnie przechodzimy do kolejnych etapów jego wykonywania. To od czego zaczniemy zależy od preferencji klienta, od tego czy zależy mu na jak najszybszym osłonięciu się od sąsiadów czy zorganizowaniu przestrzeni do wypoczynku w pobliżu tarasu.

zobacz-rowniez-ikonka

Zobacz również


facebook-ikonka

Facebook


Serdecznie zapraszamy na nasz oficjalny profil na Facebook. Znajdziecie tam różnego rodzaju informację i pomocne linki. Dowiecie się o najbliższych szkoleniach bądź targach kwiatowych.

facebook-ikonka

Galeria zdjęć


zdjecie-nagrody

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich projektów i zdjęć z naszych realizacji..