nagrody-ikonka

Nagrody ogrodnicze


18-08-2014

LUBDOM 2013 - Nagroda Ogrodnicza

W dniach 15-17 marca 2013r. w Lublinie, w Centrum Targowo –Wystawienniczym odbyły się Międzynarodowe Targi Budowlane LUBDOM.

 

 

Firma Lunatic Garden zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii „Forma Promocji Targowej” pokonując tym samym ponad 200 wystawców. Kilka tygodni wcześniej specjalnie pod tą okazje zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy mini ogród o wymiarach 3 na 4 m2.

Główny element stanowiska był ogród wertykalny -  zielona ściana utworzona z żywych roślin, zamknięta w drewnianej ramie i umieszczona w centralnej części ekspozycji. Niesłabnącym zainteresowaniem, wśród gości znudzonych zimową aurą, cieszył się zielony fotel wyłożony świeżą trawą z rolki, która specjalnie na tą okazje była wcześniej przygotowywana w szklarni. Odwiedzający przystawali by nacieszyć oczy soczystą zielenią i dotknąć trawnika, chcąc przekonać się o jego prawdziwości. Dodatkowym elementem dekoracyjnym były brzozy brodawkowe charakteryzujące się białą, łuszcząca korą, których korony wznosiły się ponad ekspozycję. Całość aranżacji osadzona była w barwach zieleni, bieli i czerni charakteryzujące firmę oraz ognista czerwień która ożywiła całą ekspozycje 

 

Zapraszamy do galerii realizacji aby obejrzeć zdjęcia.


 

zobacz-rowniez-ikonka

Zobacz również


facebook-ikonka

Facebook


Serdecznie zapraszamy na nasz oficjalny profil na Facebook. Znajdziecie tam różnego rodzaju informację i pomocne linki. Dowiecie się o najbliższych szkoleniach bądź targach kwiatowych.

facebook-ikonka

Galeria zdjęć


zdjecie-nagrody

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich projektów i zdjęć z naszych realizacji..