drzewka-ikonka

Nawadnianie ogrodów


nawadnianie trawników

 

System nawadniania gwarancją pięknego ogrodu

Proponujemy Państwu projektowanie i kompleksową instalacje automatycznych systemów nawadniania. Posiadamy wszelkie niezbędne szkolenia które umożliwiają nam świadczenie usług na wysokim poziomie. Oferujemy systemy nawadniające najwyższej jakości, wiodących na rynku firm RainBird, Hunter i K-rain, Galcon.

  • Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym technologiom możemy w bardzo szybkim czasie zainstalować system nawadniania na istniejącym już trawniku bez konieczności niszczenia ogrodu.
  • Serwisujemy i modernizujemy już istniejące systemy
  • Gwarancja

Kilka słów o systemie nawadniania:

Codzienne podlewanie tradycyjnym wężem bywa męczące i zaczyna być zastępowane przez profesjonalne systemy nawadniania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić roślinom optymalną ilość wody, jaka jest im potrzebna do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Dodatkowo dostarczając optymalnych składników pokarmowych powodujemy, że rośliny w naszym ogrodzie będą odznaczały sie szybkim wzrostem, ładnym wybarwieniem, obfitym kwitnieniem, odpornością na choroby, a trawnik bedzie zielony nawet w czasie długotrwałej suszy.

 Instalując system nawadniania zaoszczędzimy nasz czas i pieniądze. Ograniczymy zużycie wody nawet, do 50%, która wcześniej była bezużytecznie wylewana do ogrodów. System nawadniania działa niezależnie od naszej obecności dzięki sterownikom i czujnikom zainstalowanym w ogrodzie, co sprawia, że podczas długotrwałej nieobecności nie musimy martwić się o stan naszego ogrodu.

 

 

facebook-ikonka

Facebook


Serdecznie zapraszamy na nasz oficjalny profil na Facebook. Znajdziecie tam różnego rodzaju informację i pomocne linki. Dowiecie się o najbliższych szkoleniach bądź targach kwiatowych.

facebook-ikonka

Galeria zdjęć


zdjecie-nagrody

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich projektów i zdjęć z naszych realizacji..